fbpx
Autojupid.ee | DPF tahmafiltrite hooldus ja puhastus.
16570
page-template-default,page,page-id-16570,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

DPF tahmafiltrite hooldus ja puhastus.

DPF tahmafiltrite hooldus ja puhastus ilma et peaksite oma Tahmafiltrit asendamine uuega, mis on küllaltki kulukas.

DPF hooldus ja DPF puhastus ilma et peaksite ostma uut filtrit. Tahmafilter diiselmootorile ehk DPF – Diesel Particle Filter. Kasutatakse ka nimetust  kübemefilter.

Hinnakiri

Sõiduautod, väikebussid ja- kaubikud

  • Hind: 90€

Veokid, bussid ja traktorid:

  • Euro 6: 240€
  • Euro 5: 340€
  • Euro 4: 340€

Tahmafiltrite endoskoop kaameraga keraamika kontroll ja vasturõhu kontroll :

  • Hind: 25€

Hinnad sisaldavad käibemaksu (20%).

dpf hooldus ja dpf puhastus

DPF puhastamine on teie diiselmootori diislikütuse tahkete osakeste filtri (DPF) puhastamine, et uuesti korralikult töötada. DPF-filtri puhastamine on protsess, mis puhastab tahma DPF-ist, mis parandab teie sõiduki kütusekulu.

Leidke parimad pakkumised dpf-filtrite puhastamise kohta, ostke nüüd Autojupid.ee veebiosade poest.

Meie DPF-filtrite puhastusteenus on parim viis DPF-i tõhusaks tööks. Kasutame DPF-süsteemi puhastamiseks parimat protsessi, kuid teeme seda murdosa kuludest, mida enamik edasimüüjaid võtab. Saates oma sõiduki meile, võite olla kindel, et saate töö õigesti ja mõistliku hinnaga.

Kas otsite oma autole head ja odavaimat dpf-puhastust, mis aitab teil auto uude töökorda viia? Ära vaata enam! Meie filtrite puhastusteenuses on kõik vajalik! Kõiki meie filtreid puhastatakse regulaarselt uusimate kõrgtehnoloogiliste meetoditega, et saaksime pakkuda riigi parimaid ja odavaimaid teenuseid. Aitasime sadadel klientidel juba oma odavate ja parimate dpf-puhastuste abil oma mustast dpf-filtrist lahti saada. Kasutage kohe ära!

 

Kuidas peaksite enne DPF hooldus ja DPF puhastus oma kübemefiltri eest hoolt kandma.

Esita oma päring ja vastame Teile 24h jooksul.

Please prove you are human by selecting the Heart.