fbpx
Autojupid.ee | DPF hooldus ja DPF puhastus.
16570
page-template-default,page,page-id-16570,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

DPF hooldus ja DPF puhastus.

DPF hooldus ja DPF puhastus ilma et peaksite oma Tahmafiltrit asendamine uuega, mis on küllaltki kulukas.

DPF hooldus ja DPF puhastus ilma et peaksite ostma uut filtrit. Tahmafilter diiselmootorile ehk DPF – Diesel Particle Filter. Kasutatakse ka nimetust  kübemefilter.

Enamusel tänapäeva diiselautodest ( EURO 4, EURO 5, EURO 6) on heitgaaside puhastamiseks paigaldatud DPF tahmafiltrid ja katalüsaatorid. Katalüsaatori peamiseks ülesandeks on keemilise protsessi käigus puhastada heitgaasid kahjulikest keemilistest ühenditest. Tahmafiltri (DPF) ülesandeks on püüda kinni heitgaasides leiduvad põlemata tahma- ja muud tahked osakesed (näiteks tuhk). Diiselmootoritel kasutatakse katalüsaatoreid ja kübemefilterid ka kombineeritult.

Tahmafiltrisse akumuleerunud tahma, tuha ja muude põlemisproduktide hulka kontrollib erinevate andurite abil auto juhtplokk ECU (rahvakeeles : aju). Kui DPF tahmafilter on tahmaosakestega täitunud teatud piirini, suurendatakse heitgaaside temperatuuri 600C, mille käigus põletatakse filtrisse kogunenud tahm täielikult ( ingl: regeneration). Tuhk aga jääb filtrisse, mis pikemaajalise ekspluatatsiooni käigus ummistab DPF-i peened kanalid.

Kuidas peaksite enne DPF hooldus ja DPF puhastus oma kübemefiltri eest hoolt kandma.

Hinnakiri

Sõiduautod, väikebussid ja- kaubikud

  • Hind: 90€

Veokid, bussid ja traktorid:

  • Euro 6: 240€
  • Euro 5: 340€
  • Euro 4: 340€

Tahmafiltrite endoskoop kaameraga keraamika kontroll ja vasturõhu kontroll :

  • Hind: 25€

Hinnad sisaldavad käibemaksu (20%).

dpf hooldus ja dpf puhastus

Esita oma päring ja vastame Teile 24h jooksul.

Please prove you are human by selecting the Truck.
dpf-hooldus-masin
dpf-hooldus-enne-ja-pärast
dpf-hooldus-masin