fbpx
Garantii
15444
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15444,bridge-core-3.1.8,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive
 

Garantii

Meie poolt müüdud varuosade garantii

Autojupid.ee OÜ poolt müüdud varuosadele kehtib alates varuosa kliendile üleandmisest üldjuhul garantii 30 päeva, kuid erikokkulepped ei ole välistatud. Kui pärast varuosa üleandmist kliendile ilmneb, et varuosa osutub kasutuskõlbmatuks, vahetab Autojupid.ee OÜ defektse varuosa välja esimesel võimalusel. Juhul, kui varuosa väljavahetamine osutub raskendatuks, hüvitab Autojupid.ee OÜ varuosa maksumuse kliendile.

 

Kaebuse menetlusse võtmiseks, peab ostja esitama koos detailiga ka ostu tõendava dokumendi või selle koopia. Kui detaili viga ilmnes pärast selle paigaldamist, siis ka kõik paigaldusega seotud dokumendid.

 

Turbode garantii kohta vaata siit.
Turbode garantii kehtib 1 aasta turbo üleandmise hetkest, kui on järgitud eelpoolmainitud tingimusi.

 

NB! Garantii ja erikokkulepete korras taastatud/asendatud toodetele ei pikene garantii.

 

Roolilattide garantii 1 aasta.
Roolilattide üleandmis-vastuvõtmis aktiga saate tutvuda siit.

 

Garantii varuosadele ei kehti juhul, kui varuosa on demonteeritud, lahti võetud või selle defektid on põhjustatud kliendi poolt. Garantii ei laiene kulutustele, mis kaasnevad transpordi, varuosa paigaldamise ja eemaldamisega.